O NAS - przedszkole-teczowe.pl

Przejdź do treści

O nas
TĘCZOWE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK to wspaniałe miejsce do nauki i zabawy dla Waszych Pociech. Jako placówka oświaty działamy od 27 września 2011 i jesteśmy placówką niepubliczną, wpisaną do ewidencji szkół i placówek oświatowych prowadzonej przez gminę Poddębice pod numerem 1/2011.
TĘCZOWE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK mieści się w wolno stojącym budynku (168 m2), w którym znajdują się: dwie przestronne, kolorowe sale przeznaczone do zabawy i zajęć dydaktycznych, szatnia oraz łazienka przystosowana do potrzeb dzieci. W salach znajdują się pomoce dydaktyczne i zabawki posiadające niezbędne atesty i stymulujące rozwój dziecka. Budynek spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, przeciwpożarowe i higieniczne oraz monitoring.
Teren przedszkola jest ogrodzony i bezpieczny, wyłącznie do dyspozycji naszych maluchów.
Nasza placówka realizuje podstawowy program wychowania przedszkolnego, zatwierdzony przez MEN, wzbogacony wieloma nowatorskimi metodami pracy z dziećmi. Proponujemy również bogatą ofertę zajęć dodatkowych.
Dzieci przebywają w kameralnej atmosferze, uczą się i bawią w małych grupach. Proponujemy dzieciom pyszne domowe jedzenie dowożone przez firmę cateringową. Podczas posiłków nie zmuszamy dzieci do jedzenia, ale zachęcamy do próbowania nowych dań.
W trosce o zdrowie naszych przedszkolaków ograniczamy ilości spożywanych słodyczy do niezbędnego minimum, lecz zdając sobie jednocześnie sprawę z tego, iż są to ulubione przysmaki dzieci – pozwalamy od czasu do czasu na pyszne ciastko, pączka czy czekoladkę.
Dla dzieci o specjalnych potrzebach żywieniowych istniej możliwość doboru odpowiedniego menu.
RODZICU! PRZYJDŹ, OBEJRZYJ, SPRAWDŹ, DOŁĄCZ DO NAS
ZAPRASZAMY
Wróć do spisu treści